ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Στα περίχωρα του Disentis στο καντόνι Grisons, το Parkhotel Baur προσφέρει ευρύχωρα δωμάτια, εσωτερική πισίνα και σάουνα, τα οποία παρέχονται δωρεάν. Ακριβώς δίπλα στο ξενοδοχείο είναι η περιοχή για σκι και πεζοπορία Disentis 3000. Ο σταθμός βάσης του τελεφερίκ είναι εύκολα προσβάσιμος με τα πόδια από το Parkhotel Baur. Μπορείτε να απολαύσετε Ελβετική και διεθνή κουζίνα στο εστιατόριο, να περάσετε ευχάριστες ώρες στο μπαρ του ξενοδοχείου, στο μπαρ για χορό και μπροστά από το τζάκι στο σαλόνι. Στην περιοχή γύρω από το Disentis, το οποίο είναι ένα δημοφιλές χειμερινό και σπα θέρετρο στον άνω Ρήνο, υπάρχουν πολυάριθμες ευκαιρίες για εκδρομές και αναψυχή.